top of page
sekmen-turizm-tasimacilik(14).jpeg
sekmenturizm.PNG

SEKMEN Turizm Taşımacılık Hizmetleri

Sekmen Turizm Taşımacılık olarak Antalya'da birçok farklı alanda hizmet vermekteyiz. Öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı, transfer hizmetleri ve tur hizmetleri gibi alanlarda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Öğrenci Taşımacılığı:

 

Okul servisi olarak da bilinen öğrenci taşımacılığı, öğrencilerin okul ve ev arasında güvenli ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlar. Sekmen Turizm Taşımacılık olarak, öğrenci taşımacılığı hizmetimizde öğrencilerin güvenliği her zaman önceliğimizdir. Bu nedenle, öğrenci taşımacılığı araçlarımızın düzenli olarak bakım ve kontrol edilmesi, güvenlik sistemleri ile donatılması ve tecrübeli sürücülerimizin görev yapması sağlanır.

Personel Taşımacılığı:

 

Personel taşımacılığı, iş yerlerinde çalışanların iş yerine ve evlerine ulaşımını sağlar. Sekmen Turizm Taşımacılık olarak, personel taşımacılığı hizmetimizde müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için son model araçlarımızı kullanıyoruz. Ayrıca, tecrübeli şoförlerimiz, müşterilerimizin işyerlerine zamanında ulaşmalarını sağlamak için her zaman hazırdır.

Transfer Hizmetleri:

 

Transfer hizmetleri, havaalanı veya limandan otel veya evlere ulaşımı sağlar. Sekmen Turizm Taşımacılık olarak, transfer hizmetlerimizde müşterilerimizin seyahatlerinde konforlu ve güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için son model araçlarımızı kullanıyoruz. Ayrıca, transfer hizmetlerimizde her zaman profesyonel sürücülerimiz tarafından yönetilen araçlarımızda müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği için gereken tüm imkanları sağlıyoruz.

Tur Hizmetleri:

 

Tur hizmetleri, turistik bölgelerde turistlerin seyahat etmelerini sağlar. Sekmen Turizm Taşımacılık olarak, tur hizmetlerimizde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için son model araçlarımızı kullanıyoruz. Ayrıca, tur hizmetlerimizde her zaman profesyonel sürücülerimiz tarafından yönetilen araçlarımızda müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği için gereken tüm imkanları sağlıyoruz.

bottom of page